29 grudnia 2017 Nr ogłoszenia DK/WRO/ROS

Doradca klienta z językiem rosyjskim

Wrocław

POLASSETS Sp. z o.o. jest firmą pośrednictwa finansowego i nieruchomości. Specjalizujemy się w obsłudze obcokrajowców pracujących w Polsce oraz Polaków chcących zainwestować w kraju. Posiadamy w ofercie produkty kredytowe, mieszkania z rynku pierwotnego oraz inwestycje oparte o rynek nieruchomości.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu zmotywowanych osób, które będą odpowiadały za obsługę klientów rosyjskojęzycznych.

Zadania:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez POLASSETS Sp. z o.o. ul. J. Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław, NIP: 8971842881, REGON: 367907299, KRS:0000689129, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym również przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest POLASSETS Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.

Zainteresowała cię ta oferta? Wyślij swój życiorys na adres: info@polassets.test

Loading...