KORZYŚCI INWESTYCYJNE

O polskim rynku

Dynamiczny rozwój krajowej gospodarki jest w stanie przynieśc wymierne korzyści wszystkim, którzy zdecydują się kupić nieruchomość lub zainwestować kapitał. Ty także możesz być beneficjentem tego wzrostu.

KORZYŚCI INWESTYCYJNE

W Polsce warto inwestować!

Zagraniczne osoby prywatne oraz korporacje już się przekonały. Teraz kolej na Ciebie – pozwól swoim pieniądzom zarabiać!

Polska się zmienia. Dobra koniunktura ekonomiczna oraz pracowitość mieszkańców nadają dynamizmu gospodarce. Jesteśmy dużym – odpornym na zewnętrzne zawirowania, a zarazem otwartym krajem. Stanowimy atrakcyjny rynek dla pracowników z zagranicy.

Nasza wiedza, głód sukcesu oraz wrodzona przedsiębiorczość, wraz z napływem zachodniej technologii i kapitału stanowią solidne przesłanki ku temu, aby Polska była atrakcyjnym miejscem dla inwestorów.

Nasze perspektywy są wysoko oceniane. Komisja Europejska, Bank Światowy oraz najbardziej opiniotwórcze zagraniczne media prognozują wzrost gospodarczy Polski na poziomie stawiającym nas w czołówce Europy. Warto to wykorzystać!

4,60%

Wzrost PKB w 2017 roku

11,30%

Wzrost inwestycji w IV kw 2017

1,50%

Historycznie niskie stopy procentowe NBP

ZALETY I PRZEWAGI

Korzyści z inwestowania w Polsce

Duży wybór inwestycji

W Polsce buduje się rekordowa ilość mieszkań. To stwarza niepowtarzalne warunki do tego, aby znaleźć wymarzoną nieruchomość dla siebie lub pod wynajem. Można zarabiać na otrzymywanym czynszu oraz wzroście wartości mieszkania.

Bezpieczeństwo inwestycji

Polska gospodarka jest uznawana za rozwiniętą. Jej stabilność wynika z wielkości rynku wewnętrznego oraz silnego eksportu. To, wraz z przynależnością do Unii Europejskiej gwarantuje systemowe bezpieczeństwo dokonywanych inwestycji.

Okazje inwestycyjne

Dynamika polskiej gospodarki generuje okazje inwestycyjne. Ceny nieruchomości rosną, a giełda osiąga rekordowe poziomy. Mnogość dostępnych instrumentów pozwala zarabiać w każdych warunkach rynkowych.

Dogodne warunki kredytowe

Jeszcze nigdy w historii Polski pieniądze nie były tak łatwo dostępne. Rekordowo niskie stopy procentowe, fundusze unijne oraz kapitał od prywatnych inwestorów. Wszystko to sprawia, że każde przedsięwzięcie – od zakupu mieszkania, po rozwój biznesu staje się naprawdę przystępne.

Napływ pracowników

Nasz kraj stał się docelowym miejscem życia dla milionów pracowników z zagranicy. Podnoszą oni zdolności wytwórcze gospodarki, będąc jednocześnie dużą grupą odbiorców krajowych produktów. To wpływa pozytywnie na rozwój całego kraju.

Zachęty podatkowe

Polskie prawo przewiduje możliwość zaoszczędzenia aż 19% podatku od dochodów kapitałowych oraz możliwość odliczenia 23% VAT od nieruchomości na wynajem. Co więcej – państwo wspiera tego typu rozwiązania. Warto skorzystać!

Zarabiaj dzięki rozwijającej się gospodarce

Potrafimy przekuć zalety polskiej gospodarki w twój sukces i sprawić, żebyś odnosił korzyści w każdych warunkach rynkowych.

 

Oferujemy:

 

  • Darmowe konsultacje – także online
  • Dobór najlepszych ofert z polskiego rynku
  • Zastępstwo w organizacji formalności w Polsce
  • Prawny i podatkowy nadzór nad przebiegiem transakcji
  • Techniczny odbiór nieruchomości

Aby przeprowadzić transakcje, nie musisz być obecny na miejscu. Spotkamy się online, ustalenia przeprowadzimy mailowo, dokumenty wyślemy kurierem, a na miejscu będziesz reprezentowany przez naszego pełnomocnika.

Zaufały nam już setki klientów – dołącz do nich!

ZAUFAJ NAM

Wyróżnia nas na rynku

  • Bezpłatne konsultacje
  • Zastępstwo przy formalnościach w kraju
  • Prawny i podatkowy nadzór nad przebiegiem transakcji
  • Obsługa w języku angielskim i rosyjskim
  • Darmowe webinaria i szkolenia edukacyjne
Loading...